Watersnood in Oostkapelle

27 juli 2021 ⛈🌥💦 19° C.

Het weerbericht voorspelde behoorlijk wat regenbuien. Maar… tussen de regenbuien is het droog. Dus… met één oog buienradar in de gaten houden en met het andere een leuk stadje bezoeken.

Haven Goes

Vanochtend lukte dat prima. Goes heeft een leuk centrum. Vandaag was het marktdag en er waren veel toeristen die het strand lieten voor wat het was. Kortom: lekker druk. Toch lukte het om een rustige rondwandeling te maken.

Adventure Labcache Goes

We zagen hier ook een mooi beschilderde elektriciteitskast. Het is iets wat we steeds vaker tegenkomen in veel steden. Saai en vaak grijs straatmeubilair krijgt zo weer een fris uiterlijk.

Na Goes reden we onze camper naar mini-camping Shalom vlakbij Oostkapelle. We kregen een mooi verhard plekje toegewezen vlakbij een groot grasveld. “Als je tussen de camper en het grasveld een strook steenslag openlaat, houd je droge voeten” aldus campingbeheerder André. “Het wil hier nog wel eens regenen.” Hij doelde hiermee op het natte gras.

Watersnood in Zeeland 2021

Nu dat laatste hebben we geweten! Na kort fietstochtje, een drankje aan het strand en wat geocaches werden we overvallen door een flinke regen- en onweersbui. Toen we drijfnat bij de camper arriveerden, stond deze in bijna tien centimeter water.

Irrigatiekanaal Shalom

We zijn blij dat we met onze bus hoog op de “benen” staan. Inmiddels wordt er met man en macht gewerkt om ons te ontzetten! We zijn benieuwd of we morgen weer met droge voeten op onze fietsen kunnen komen. Gelukkig wordt het weer de komende dagen wat beter (lees droger). George: het belooft donderdag droog te worden 😉. Ook onze drijfnatte kleren drogen al aardig. Twee uittrekbare douchestangen boven het bed zijn een prima droogrek.

Geef een reactie